Bershka 2013 Ayakkabı Modelleri Koleksiyonu

Bershka 2013 Ayakkabı Modelleri Koleksiyonu

Bershka Ayakkabı modelleri 2013 koleksiyonu ile tekrar sizlerleyim. 2013 yılı için bershka mağazalaırnda bulabileceğiniz ayakkabı modellerini bu yazımda beraber inceliyoruz. Haliyle oldukça geniş bir koleksiyon olarak karşımıza çıkan bershka 2013 koleksiyonunda babet modelleri, topuklu ayakkabı modelleri, günlük giyebileceğiniz modeller, sneakerslar, 2013 bot modelleri, topuklu bot modelleri, dolgu topuklular yer alıyorlar.

Koleksiyonu incelediğimizde Bershka bizlere yumuşak ve pastel renklerin ağırlıklı olduğu bir ayakkabı koleksiyonu sunuyor. Özellikle kışa özel bot ve ayakkabı modellerinde buna rastlıyoruz. Geniş bir koleksiyon diyebiliriz. Hem kış ayları için hem de ilkbahar yaz ayları için bakılası bir koleksiyon olarak düşünülebilir. Şubat ayı içerisinde markanın mağazalarında boy gösteren bu modelleri bershka online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.

Bershka 2013 babet modelleri de oldukça güzel örnekler içeriyorlar diye düşünüyorum. Havalar tam olarak babet giyecek kadar olmasa da aklınızda bulunması iyi olacaktır diye düşünüyorum icon smile Tabi ki babet modelleri dışında çok daha ilgi çeken Bershka 2013 topuklu ayakkabı modelleri var. Özellikle leopar desenli topuklu ayakkabı modeli bir başka çekici duruyor. Bershka dolgu topuklu sevenler için de güzel modeller üretmiş. Ucu, burnu açık dolgu topuklu ayakkabı modellerini düşünebilirsiniz. Biraz klasik görünüyorlar diye düşünüyorum ancak sıradan da değiller.

Bershka 2013 ayakkabı modelleri koleksiyonunda bulunan modellerin fiyatları ülkemizde 62 lira ile 129 lira arasında değişiyor. Güzel bir koleksiyon ve bir çok kesimi kucaklayabilecek bir koleksiyon olarak düşünüyorum. Bakılması ve incelenmesi gereken modeller var. Fiyatları da oldukça uygun diyebilirim.

Etiketler: BabetBershka 2013Bershka 2013 Ayakkabı Modelleri KoleksiyonuDolgu TopukluGünlük Ayakkabıİnce TopukluSneakers

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz