Louis Vuitton 2013 İlkbahar Yaz Ayakkabıları ve Fiyatları

Louis Vuitton 2013 İlkbahar Yaz Ayakkabıları ve Fiyatları

Sevgili 3xmoda.com ziyaretçileri bu yazımızda sizlere Louis Vuitton 2013 ayakkabı modelleri koleksiyonumuzu sunuyoruz. Birçoğumuzun bildiği dünyaca ünlü bir marka olan Louis Vuitton’a ait 2013 İlkbahar – Yaz Koleksiyonunda bulunan ayakkabıları ve fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

Dünyaca ünlü oluşu ve ünlülerin seçimleri arasında bulunan Louis Vuitton markası marka kalitesi olarak tartışılmaz bir yerde diye düşünüyoruz. Sadece ayakkabı modelleri değil, tasarım yaptığı her kategoride tüm koleksiyonları milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve satın alınıyor. Hal böyle olunca Louis Vuitton modayı yönlendiren ve adından söz ettiren bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Louis Vuitton 2013 Ayakkabı modelleri koleksiyonunda topuklu ayakkabılar, dolgu topuklu ayakkabılar, babetler, sandaletler, kısa topuklu ayakkabılar yer alıyorlar. Louis Vuitton İlkbahar Yaz 2013 Ayakkabı koleksiyonunda 20 adet özel tasarımlara sahip ayakkabı modelleri yer alıyor. Sizlere var olan tüm modelleri resimleri ile birlikte sunuyoruz.

Louis Vuitton 2013 ayakkabı modelleri fiyatlarını resimlerin üzerlerinde görebilirsiniz. Fiyatlar pound olarak görünmekte. Daha sonraki paylaşımlarımızda sizlere markanın farklı kategorilerinde özel tasarımları videoları paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz