Flo Bayan Bot Modelleri

Flo Bayan Bot Modelleri

Merhaba sevgili 3xmoda.com ziyaretçileri. Sizlere bu yazımızda Flo Bayan Bot Modelleri koleksiyonumuzda bir birinden güzel kasım 2012 de satışta olan yeni flo botları sunacağız. Flo ayakkabı modelleri bilindiği üzere oldukça fazla alıcısı olan ve farklı tasarımların yanı sıra sadece kullanıcının ihtiyacına uygun ayakkabı modelleri üretmeye devam ediyor. Flo markasına ait ayakkabıları Türkiye’nin bir çok şehrinde olan mağazalarında satın alabilirsiniz. Yok ben mağaza arayamam derseniz markanın kendi ayakkabı satış sitesinden online olarak ayakkabı alışverişinizi yapabilirsiniz.

Özellikle Flo Bayan Botlar bayanların bir bot modeli almadan önce bakmaları gereken bot modelleri arasında yer alıyorlar diyebiliriz. Çünkü hem bilinen bir kalitesi olması hem de fiyatlarında olan uygunluk sizleri cezbedebilir. Bir çok farklı modelde flo bayan bot modellerini bu koleksiyonumuza ekledik dahası farklı renkleri de eklemeye çalıştık.

Özellikle Flo Bayan botlar arasında yer alan hakiki deri flo bayan bot modelleri bizimde dikkatimizi çekti. Flo hakiki deri ayakkabılar bir çok farklı kullanıcı tarafından beğeniliyor diyebiliriz. Havaların hissedilir derecede soğuduğu ve kışın geldiğini hissettirdiği bu günlerde eğer bir bot almak istiyorsanız flo botlar ve daha fazlası için bir flo mağazasına uğramalısınız.

Flo bayan bot fiyatları hakkında biraz bilgi verelim bizim bu seçtiğimiz bayan bot modelleri fiyatları 49 liradan başlıyor ve 150 liraya kadar çıkıyor. Bu koleksiyondaki hakiki deri flo botlar da bu fiyat aralıklarında fiyat etiketlerine sahipler.

Etiketler: Flo Bayan Bot ModelleriFlo Bayan BotlarFlo BotFlo Botlar

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Flofloflo diyor ki:

    flonun bu koleksiyondaki deri botları çok güzel gerçekten beendim:)

  2. Sezencik diyor ki:

    soldan üstten 4. bot harika yaa fiyatı ne kadar bir bilginiz var mı?

Yorum Yaz