Yeşil Kundura Bot Çizme Modelleri 2012 2013

Yeşil Kundura Bot Çizme Modelleri 2012 2013

Merhaba sevgili 3xmoda.com ziyaretçileri sizlere farklı markaların, mağazaların bot ve çizme modellerini tanıtmaya devam ediyoruz. Yeşil Kundura Bot Çizme Modelleri 2012 2013 koleksiyonumuz ile tekrardan karşınızdayız. Bu koleksiyonumuzda yeşil kundura ismi ile tanıdığımız bir marka olan yeşil markasının, kendisine ait olan yeşil kundura bot çizme modelleri arasından seçtiğimiz 2012 2013 kış koleksiyonunu sunuyoruz. Mağazanın kendi sitesinde farklı markaların bot modelleri ve çizme modelleri bulunuyor. Tabiki sadece bunlar değil aksesuar ve tüm ayak giyim eşyaları satılıyor elbet. Bizler bu yazımızda sizlere yeşil kundura bot çizme modelleri koleksiyonumuzu sunuyoruz. Eğer aynı markaların benzer modellerini görmekten sıkıldıysanız farklı bir hava arıyorsanız sizlere yeşil kundura bot çizme koleksiyonunu önerebiliriz. Deri, süet, klasik bot, bayanlar için tüylü botlar, uzun çizmeler bu koleksiyonumuzda yer alıyorlar. Hem bayanlar hem de erkekleri için bakılması gereken bir koleksiyon olduğunu düşünüyoruz.

Yeşil kundura bot çizme modelleri fiyatları hakkında bilgi verecek olursak bu koleksiyonumuzdaki bot ve çizme modellerinin fiyatları 99 lia ile 219 lira arasında değişen bir fiyat aralıklarına sahipler. Kışlık kaliteli bir bot modeli için verilebilecek uygun fiyatları olduğunu düşünüyoruz. Eğer beğendiğiniz modeller var ise satın almak ve mağazanın diğer markalara ait bot ve çizme modellerini görmek için www.yesil.com.tr adresine gidebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler: Yeşil Kundura Bot Çizme Modelleri 2012 2013Yeşil Kundura Bot ModelleriYeşil Kundura Botlar Çizmeler 2012 2013Yeşil Kundura Çizme Modelleri

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz