Defacto Blazer Ceket Modelleri

Defacto Blazer Ceket Modelleri

Merhaba sevgili 3xmoda.com ziyeretçileri sizlere bu yazımızda defacto blazer ceket modelleri 2012 2013 koleksiyonlarını sunuyoruz. Defacto markalı bu blazer modelleri ve ceket modelleri bir çok farklı kesim tarafından oldukça beğeniliyorlar diyebiliriz. Eğer siz de ceket modellerine meraklı ve uygun fiyatlarda modeller arıyorsanız mutlaka bakmanız gereken bir koleksiyon olarak değerlendiriyoruz.

Defacto blazer ceket modelleri arasında hem erkekler hem de bayanlar için oldukça güzel ve ilgi çekici kış aylarında giyim için oldukça uygun ceket modelleri bulunuyor.Yeni yıl arifesinde fiyatlardaki indirimlerde bu modellerin daha da bir çekici hale getiriyorlar doğrusu. İndirim tabiki her zaman iyidir icon smile Defacto’nun bir çok farklı kategorilerdeki ürünlerini sizlere sunmaya devam ederken tabiki bu defacto blazer ceket modellerini esgeçemezdik. Bu yüzden güzel bir koleksiyon hazırlayıp sunmaya karar verdik. Defacto’nun bu koleksiyonundaki modeller yeni sezon blazer ceket modelleri arasında yer alıyorlar. Bu modelleri için 2013 blazer ceket modelleri de desek yanlış demiş olmayız.

Defacto blazer ceket modelleri 2013 2012 fiyatları hakkında bilgi verecek olursak bu koleksiyonumuzdkai modellerin fiyatları erkek ceketler için indirimlerle 99 liradan başlıyor ve 159 liraya kadar yükseliyor. Bayan ceketler fiyatları için ise normal fiyatları 59 lira ile 89 lira arasında değişiyor ancak yılbaşı arifesinde tüm fiyatlar 49 liraya demir atmış durumdalar. Kaçırılmayacak ve bakılması gereken bir indirim diyebiliriz.

Etiketler: Defacto 2012 2013Defacto Blazer Ceket ModelleriDefacto Blazer ModelleriDefacto Ceket Modelleri

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz