Kayra Elbise Modelleri

Kayra Elbise Modelleri

Kayra Elbise Modelleri bayanların 2012 yılında özellikle tesettür giyiminde dikkatini çeken elbise modelleri arasında yer alıyorlar desek yanılmış olamyız. Tesettürlü elbise modelleri üreten bir marka olan kayra 2013 yılı için de güzel elbise modelleri de bekleniyor. Daha sonraki paylaşımlarımızda bu markanın modellerine devamlı olarak yer vermeye çalışacağız. Tabiki markanın sadece tesettür üzerine ürünleri var değil. Her kesimden bayan için oldukça şık elbise modelleri koleksiyonlarında yer alıyorlar.

Kayra Elbise modelleri ile oluşturduğumuz bu koleksiyonumuzda sizlere 2012 yılında kayra markası altında en çok satılan elbise modellerini sunuyoruz. Kayra elbiseler arasında modern kadının tesettür ihtiyaçlarını karşılayan diyebileceğimiz oldukça şık olabilecekleri elbise modelleri bulunuyor. Genel olarak renkli bir koleksiyon olduğunu düşündüğümüz bu koleksiyonumuzdaki elbise modelleri mankenlerin üzerlerinde görebilirsiniz. Tabiki sizin üzerinizde nasıl duracaklar bir kayra mağazasından öğrenmeniz gerekecektir. Daha çok kayra tunik elbise modelleri ağırlıklı olan koleksiyonumuzda canlı renkler göze çarpıyor.

Kayra elbise modelleri fiyatları konusunda bilgi vermek gerekirse bu koleksiyonumuzdaki elbiselerin fiyatları genelde 200-300 lira arasında değişen fiyat etiketlerine sahipler. ancak aralık başı itibariyle bir çok farklı elbise modelinde indirimler olduğunu 90 lira gibi fiyatlar gördüğümüzü söyleyebiliriz. Kayra Abiye elbise modelleri ve daha fazlasını e-tesettur.com, kayrashop.com gibi sitelerden satın alabilirsiniz. Kayrashop sitesi kayra’nın kendi açtığı online satış sitesi olduğunu da belirtelim. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler: Kayra Bayan elbise ModelleriKayra Elbise ModelleriKayra TesettürKayra Tesüettürlü Elbise Modelleri

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz