2013 Adil Işık Pantolon Modelleri

Merhaba sevgili 3xmoda.com ziyaretçileri. Sizlere bu yazımızda 2013 Adil Işık Pantolon Modelleri koleksiyonumuzu sunuyoruz. Bu koleksiyonumuzda adından da  belli olacağı gibi 2013 yılı içerisinde Adil Işık markası tarafından üretilen yeni sezon pantolon modelleri arasından seçtiğimiz en son bayan pantolon modellerini sunuyoruz.

2013 Adil Işık Pantolon Modelleri diğer giyim türleri koleksiyonları gibi diğer bir çok markanın bir adım önünde diye düşünüyoruz. Hem kalite hem fiyat hem de tasarım açısından tamamlayıcı ürünler üreten marka pantolon modelleri koleksiyonunda da hoşumuza gidecen pantolonlar üretmeyi başarmış. Sizlere daha sonraki paylaşımlarımızda markanın yeni sezon pantolon modelleri hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

2013 Adil Işık Pantolon Modelleri arasında kot pantolonlar, kumaş, cepleri fermuarlı, kemerli dar paça, lapis, ispanyol paça pantolonlar bu koleksiyonumuzda yer alıyorlar.

Bu koleksiyonumuzda markanın en son ürettiği pantolonların resimlerini ve yukarıda bahsettiğimiz farklı pantolon modellerini bulabileceksiniz.

Adil Işık Pantolon Modelleri fiyatları hakkında bilgi verecek olursak bu koleksiyonumuzdaki modellerin fiyatları genel olarak 49 lira ile 99 lira arasında değişen bir fiyat aralıklarına sahip. Tabiki bu fiyatlar markanın bir çok farklı kategorideki modelleri gibi indirimli fiyatlardır.

Etiketler: 2013 Adil Işık Pantolon ModelleriAdil ışık 2013Adil Işık PantolonlarAdil Işık Yeni Sezon Pantolonlar

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz