Tudors Gömlek Modelleri

Tudors Gömlek Modelleri

Tudors Gömlek Modelleri 2013 koleksiyonu ile gömlek modellerini çok beğendiğimiz farklı bir markanın gömlek modellerini sizlere sunuyoruz.

Yeni ve ilgi çeken modelleri ve markaları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Tv ekranlarında reklamlarına bu aralar şahit olduğumuz bir marka ve Ayaydın Tekstil Grubu markası  olan Tudors oldukça hoş bir gömlek koleksiyonu hazırlamış. Marka sadece gömlek modelleri üretiyor değil, bunun yanında aksesuar ve triko ürünler üretiyor. Sonraki yazılarımızda sizlere markanın modellerini sunacağız.

Tudors gömlek modelleri arasında erkeklerin çok sevecekleri farklı renklerde ve desenlerde gömlekler bulunuyor. Bu gömlekler arasında bulunan ekose erkek gömlekler oldukça şık görünüyorlar. Çok beğendiğimiz tasarım ve renk açısından kaliteli bir koleksiyon olmuş diye düşünüyoruz.

Tudors gömlek fiyatları 20 lira ile 45 lira arasında değişen bir fiyat aralıklarına sahipler. Renk, tasarım ve fiyat açısından ilgi çeken ve erkeklerin gömlek seçimleri arasında kolayca girebilecek ürünler olduklarını düşünüyoruz.

Etiketler: 2013 Tudors ÜrünleriTodors GömleklerTudors 2013 ModelleriTudors Gömlek ModelleriTudors Marka Gömlekler

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz