Lacoste Güneş Gözlükleri 2013

Lacoste Güneş Gözlükleri 2013

Lacoste Güneş Gözlükleri 2013 koleksiyonunda oldukça ilgi çeken ve 2013′ün sıcak günlerinde gözlerimizi koruyacak kalitede güneş gözlükleri yer alıyor. Hem marka kalitesi hem de tasarımlardaki incelik dikkati çekiyor.

Erkekler için bir çok farklı lacoste güneş gözlükleri bu koleksiyonda yer alıyor. Tabiki bayanlar için de farklı lacoste gözlükleri de ekleyelim dedik. 2013 Lacoste güneş gözlükleri modelleri koleksiyonunda öne çıkan modelleri bu yazıda sizlere sunuyorum. Benim şahsen çok hoşuma giden bu modellerden özellikle aşağıda resminin altına da yazdığım Lacoste L122SL modeli oldukça hoş. Tabiki sizin kendi zevkleriniz olacak. Benim en çok hoşuma giden model bu oldu.

Lacoste koleksiyonlarını sürekli güncelleyen bir marka olduğundan bu gözlüklerin yanına yeni gözlükleri zamanla ekleyecektir diye tahmin ediyorum.

Lacoste Güneş Gözlükleri 2013 fiyatları ise 128 dolar ile 168 dolar arasında değişen bir fiyat aralıklarında. Tabiki Türkiye’de farklı fiyat alacaklardır ama aşağı yukarı bu fiyatlarda bulabileceksiniz.

Etiketler: Lacoste Gözlük Modelleri 2013Lacoste Güneş Gözlükleri 2013Lacoste Yeni Sezon Güneş Gözlükleri 2013

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. inci gibi diyor ki:

    Güzel güneş gözlükleri varmış bu lacostenin

Yorum Yaz